سقف عرشه فولادی

جمعه 22 اردیبهشت 1396 نویسنده: عارف حسن زاده اصل |

بتن ریزی

بتن ریزی در این سقف از سطح بسیار صاف ویکپارچه برخوردارست که پس از آن نیاز به کفسازی و پوکه ریزی نمی باشد وبا سرعت بالا آماده عملیات نازک کاری می باشد. در این سیستم،قالب بندی که یکی از مشکلات اجرایی ساختمان می باشد،حذف گردیده و اجرای سقف را با سرعت بالا عملی می کند و این امکان وجود دارد که بعد از تکمیل شبکه های تاسیساتی به صورت یکجا نسبت به بتن ریزی تمام سقف وطبقات اقدام نمود. نصب ورقه ها بدون جوشکاری و فقط بامیخ های فولادی انجام می شوددر این سیستم امکان اجرای سقف وبتنریزی در کلیه طبقات ساختمان های چند طبقه در یک زمان قابل انجام می باشد.

برشگیر

برشگیرها یا گل می خهای خاصی که در این نوع سقف استفاده م یشود به جهت نوع مصالح و روش خاص اجرا، یکی دیگراز میلیمتر و ارتفاع آنها بسته به شکل ورق فولادی 20 نقاط قوت این نوع سقف محسوب م یشود .قطر این برشگیرها حداکثر متغییر می باشد و در نهایت حداقل ارتفاع گل میخ بعد از نصب که از بالای ورق زوزنقه ای انداز هگیری م یشود نباید کمتر از خوانده م یشود به Stud Welder میلیمتر باشد .این گل میخ ها به وسیله دستگاه جوش قوس الکتریکی خاصی که 40 بال تیرهای سازه ای جوش م یشود .این فرآیند جوشکاری می تواند هم به صورت مستقیم روی بال تیر ساز های انجام گیرد   )Through the Sheet Welding( )و هم از روی ورق فولادی انجام گیرد Direct Attach Welding( قبل از قرارگیری گل میخ یک حلقه سرامیکی در محل جوش قرارم یگیرد تا از حوضچه مذاب ایجاد شده در لحظه ایجاد قوس الکتریکی محافظت نماید.

منبع : سقف عرشه فولادی | متال دک

   


سقف کامپوزیت عرشه فولادی

پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 نویسنده: عارف حسن زاده اصل |

 -دپو و انتقال به طبقات 1 ورق های کامپوزیت پس از انتقال به کارگاه و دپو در یک فضای کوچک ،به کمک نیروی انسانی و بدون نیاز به ماشین آلات و تنها با کمک یک بالابر به تراز های مختلف طبقات منتقل می شود. : -جا گذاری عرشه های فولاد 2 این عرشه ها شامل گیره های نر ومادگی هستند که براحتی توسط نیری انسانی نیمه ماهر در یکدیگر چفت می شوند و پس از این مرحله ، رفت وآمد در طبقات بسیار ساده می شود و سرعت کار به طرز قابل ملاحظه ای افزایش می یابد. : -نصب میلگرد و گل میخ 3 در محلی که عرشه های فولادی برروی تیرها قرار گرفته اند،برای اتصال این دو،از گل میخ استفاده می شود و این عمل باعث کاهش وزن تیرهای فولادی مصرفی می شود. : -بتن ریزی 4 پس از اتصال میلگردها، بتن ریزی انجام می شود،ضخامت کم دال و یکنواختی سطح صفحات موجب خروج سریع هوا وساده تر شدن عمل می شود

سقف کامپوزیت عرشه فولادی در مجموع شامل چهار نوع مصالح است که عبارتند

ورق فولادی

برش گیر

آرماتور

بتن

   


درباره وبلاگ


آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic